E rrallë / Këngëtarja shqiptare h umbi bashkëshortin 20- vite më parë/ Do t’i rri besnike, nuk do m artohem ku rrë

E rrallë / Këngëtarja shqiptare h umbi bashkëshortin 20- vite më parë/ Do t’i rri besnike, nuk do m artohem ku rrë

Ajo eshte nje nga kengetaret popullore me me ze ne Shqiperi. Ne nje interviste ajo ka folur per për dashurinë e saj dhe u shpreh se është përjetësisht e dashuruar me bashkëshortin me të cilin meritonte të jetonte një jetë të gjatë e të lumtur por qe nuk ndodhi ashtu sic ata e deshironin.
Ajo ka thene se: Jo se unë e kam zgjedhur, por unë jetoj me të, nuk jam vetëm. Unë jetoj me dashurinë e tij, jetoj me gjithçka që ai mua më ka dhënë sepse vërtet kanë kaluar 20 vite, por mua më duket sikur ka vetëm një 5-minutesh që më ka ikur, nuk është sikur ka 20 vite. Domethënë e dashuruar në përjetësi. Domethënë që unë nuk e meritoja, as ai nuk e meritonte. Ne e meritonim të jetonim të dy të lumtur. Pavarësisht se gjysma ime nuk është e lumtur, unë jam e lumtur për fëmijët e mi. Jam treguar shumë e fortë, nuk nxjerr asnjëherë lot para tyre, por thjesht i jap kurajo, sepse unë kjo jam, kam forcëLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *