E trisht / Perfundova ne spita l nga d ieta e famshme/ Jonida Maliqi tregon dieten qe i shkaktoi pr obleme

Perfundova ne spita l nga d ieta e famshme/ Jonida Maliqi tregon dieten qe i shkaktoi pr obleme

Jonida Maliqi eshte nje nga kengetaret me te dashura dhe me te kuruara shqiptare. Ajo shquhet edhe per linjat trupore pervecese nje fashioniste e vertete. Jonida ka treguar se ka nje trup te tille jo vetem fale metabolizmit te mire, por edhe dietave.
Edhe pse e dinte se kane efekte anesore, Jonida qe pas lindjes se djalit shprehet se ka besuar gjithmone te dietat.“Kam besuar nder vite tek d ietat sidomos pas lindjes se tim biri. Prej 8 vitesh hera heres kur e kaloja masen e te u shqyerit, une aplikoja fazen e at akut te dietes “Dukan” qe ka baze p roteinike. Me kishin thene qe ka efekte anesore, por duhet ta provosh ne l ekure e te ndergjegjesoshesh fort”.Leave a Reply

Your email address will not be published.