Jozefina Topalli publikon foton e rrallë të djalit dhe shkruan fjalë zemre: Si në filma bukuri!

Ish-kryetarja e Kuvendit dhe numri dy i PD-së, Jozefina Topalli këtë vit ka zgjedhur jugun e vendit për të pushuar së bashku me familjen.
Topalli ka publikuar një foto të djalit të saj në Instagram, ndërsa shkruan se jugu është një bukuri mahnitëse si në filma. “Ne jug te Shqiperise. Nje bukuri mahnitese..

Si ne filma…” shkruan Topalli. E ndërsa ish-n/kryetarja e PD-së pushon e qetë, në selinë blu po vijon punën komisioni i Vlerësimit të Kandidaturave për deputetë, ku është propozuar nga baza në Shkodër edhe Topalli.
Leave a Reply

Your email address will not be published.