l riu 29 vjecar u h odh nga kati i tretë i “Shefqet Ndroqit”, reagon për herë të parë nëna e Xhino Koçës

I riu 29 vjecar u h odh nga kati i tretë i “Shefqet Ndroqit”, reagon për herë të parë nëna e Xhino Koçës

I gjithë vendi u tr.ondit më 13 Gusht kur 29-vjeçari Xhino Koça u hó.dh nga kati i tretë i spítalit “Shefqet Ndroqi” duke i dhënë f.und jetës. Nëna e tij, stilistja e njohur Lira Koca ka reaguar për herë të parë duke i treguar të gjithë miqve dhe familjarëve se homazhet për të ndjerin do mbahen në ambientet e një lokali.

Në reagimin e saj të parë, Koça bën thirrje që të gjithë të respektojnë masat ndaj vírusit. “Te dashur Familjare dhe Miq, ne pamundesi per te pritur vizita ng.ushellimi ne ambjentet e shtepise, per shkak te masave anti-cóvid,

Ju njoftojme se familja jone ka vendosur qe diten e diele me dat 23.08.2020, ne ambjentet e Bar Oborri (Sheshi Iliria, ne krah te Bashkise Durres) duke filluar nga ora 17:00, te presim vizita, te kryejme ho.mazhe ne kujtim te Xhinos tone…

Lutemi te respektoni te gjithe masat anti-cóvid duke vendosur maske dhe ruajtur distancat. Falenderues nese do jeni pjese e kesaj perkujtimore te djalit tone te dashur. Me rrespekt Edlira dhe Leonard Koça”, shkroi nëna e Xhinos.

I riu ishte djali më i vogël i dy prindërve të njohur nga Durrësi, stilistes Lira Koça dhe kreut të Njësisë Administrative nr.2 Leonard Koça. Ai po trajtohej në spítalin “Shefqet Ndroqi” pasi ishte ín.fektuar me korónavirus, sémundje e cila mendohet që ti ketë ré.nduar gjendjen psíkologjike derisa vendosi të v.etëv.rítéj

Leave a Reply

Your email address will not be published.