Vuani nga koIiti dhe as iIaçet s’po ju ndihmojnë, pini këtë çaj kaq herë dhe do shpëtoni: Ju duhet vetëm…

Nese doni qe te mbeteni te rinj e te bukur pergjithmone kjo eshte receta e duhur per ju.

Çaji i kanellës ngadalëson plakjen e lëkurës – Albeu.com

Sekreti i vetem i cili do te beje kete mrekulli eshte caji i kanelles.

Merrni nje gote me uje te valuar dhe hidhni tre luge kanelle pluhur. Lereni derisa caji te behet i vaket dhe ne kete moment shtoni 2 luge mjalte te paperpunuar.
Keshillohet qe kete caj ta konsumoni ne mengjes dhe pasdite. Do te arrini rezultate mjaft te dukshme nese e konsumoni rregullisht kete caj.

Ai eshte i dobishem edhe per inflamcionet e infe ksionet e ndryshme dhe kap sllekun pervecse ju dhuron nje lekure te bukur dhe qe ngadaleson plakjen.Leave a Reply

Your email address will not be published.