Tallet pak me Vuçiqin Pr. Tramp, pasi ky i fundit krenohet me basketbollistët serb në NBA!

Tallet pak me Vuçiqin Pr. Tramp, pasi ky i fundit krenohet me basketbollistët serb në NBA!

Një bisedë të shkurtër kanë reazliuar presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe ai serb, Aleksandër Vuçiq, pas nënshkrimit të marrëveshjes.

Presideni serb është krenuar me sportistët serbë në Amerikë, që janë pjesë e NBA-së. Presidenti amerikan është tallur pak me Vuçiqin duke i thënë se basketbollistët serbë “Ndoshta janë më të gjatë se ai”, transmeton Indeksonline

Trump: Ju keni një tenist shumë të mirë që aktualisht po luan në US Open, apo jo?

Vuçiq: Është më i miri në botë, larg më i miri, numri 1.

Trump: Gjokoviq është një lojtar i shkëlqyeshëm …

Vuçiq: Kemi edhe shumë lojtarë të NBA-së …

Trump: Në të vërtetë, a keni?

Vuçiq: Po, ata në fakt janë lojtarë shumë të mirë.

Trump: A janë të gjithë aq të gjatë sa ju, apo ndoshta pak më të gjatë?

Vucic: Po …

Min 19:00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *