Doktoret s’ua thonë këtë. Kjo pije bën mrekuIIi për trupin tuaj, hëron 100 sëmundje..!

Mjekët s’ua thonë këtë/ Kjo pije bën mrekulli për trupin tuaj, shëron 100 sëmundje, kjo është receta si ta bëni

Ky ilaç hudhre që do lexoni sot është një domosdoshmëri për të gjithë ata që kujdesen për shëndetin e tyre.

Çfarë Ndodh Nëse Hani Hudhër Me Stomak Bosh – AgroWeb

Mbani në mend se ky ilaç bën mrekulli për shëndetin tuaj, dhe është gjithashtu i dobishëm për heqjen e kripës nga trupi, pastron gj akun, përforcon sistemin imunitar dhe enët e gj akut, forcon zemrën dhe përmirëson trupin.

Për më tepër, heq yndyrën shtesë, përmirëson metabolizmin, shëron sëmundjet femërore dhe inflamacionin.

Dhe siç thamë, mund ta bëni vetë, në shtëpi.

Metoda e përgatitjes: Merrni karafil me hudhër dhe pritini në copa të vogla. Vendosni copat e hudhrave në një kavanoz xhami. Hidhi një litër verë mbi hudhër dhe mbyllni enën. Lëreni në dritare, të jetë në rrezet e diellit për 2 javë. Tundeni enën dy ose tre herë në ditë. Pas dy javësh, kulloni lëngun dhe vendoseni në një shishe qelqi të errët.

Përdorimi: Merrni një lugë çaji nga ky lëng 3 herë në ditë, për një muaj. Pas gjashtë muajsh, procedura mund të përsëritet. Efektet do t’ju mahnitin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *