EKSKLUZlVE/ l qëIIoi pse “u panë shtrembër”, ky është 20-vjeçari i cili la të vd ekur 39-vjeçarin dhe i pIa gosi të birin

5 persona janë arrestuar dhe tre të tjerë janë shpallur në kërkim lidhur me ngjarjen e rëndë mbrëmjen e djeshme në Durrës, ku atë e bir u sulmuan me armë dhe sende të forta. Pas konfliktit, ndërroi jetë në spital, babai, 39 vjeçari Armando Baboçi, ndërsa djali fatmirësisht shpëtoi. Më vonë u mësua se gjithçka nisi pas një konflikti tipik shqiptar me shprehjen “Pse msheh shtrembër”.

Së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA kanë mbërritur edhe fotografitë e autorit që ka qëlluar me armë drejt babait dhe djalit 19-vjeçar. Ai është Klodian Daçi, vetëm 20 vjeç. Së bashku me të kanë qenë edhe dy kushërinjtë, Henri Tatazi dhe Sergio Tatazi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *