Përdoret për 1 muaj – 100% rregullon me sukses nivelet e sheqerit në gjak dhe bën mrekulli për trupin

Ky ilaç ka ndihmuar shumë për të rregulluar sheqerin në gjak: bën mrekulli për trupin. Ilaç natyral: 100% rregullon me sukses sheqerin në gjak!

Diabeti është një sëmundje shumë e zakonshme. Për të parandaluar përparimin e sëmundjes dhe për të vepruar në mënyrë parandaluese, është e nevojshme të ushqeheni shëndetshëm, të heqni qafe stresin dhe ankthin.

Ky është një recetë që mund të konsumohet nga njerëz të shëndetshëm që kanë shenja të sheqerit në gjak të lartë, por edhe tashmë të sëmurë që kanë nivele shumë të larta sheqeri, si dhe pacientë me insulinë, në konsultim me mjekun e tyre.

PERBERESIT E NEVOJSHM:

20 cm të gjatë, 2 cm të gjerë – rrënjë rrikë
9 thelpinj hudhër (rreth një kokë më të vogël)
Birrë me cilësi të lartë (rreth një litër)

PROCEDURA:

Lani rrënjën e rrikë, nuk keni nevojë ta qëroni. Vendoseni në një enë plot me ujë. Pastaj shtoni acid malik. Lërini të qëndrojnë për rreth 15 deri në 20 minuta.

Pastaj nxirrni rrikë, priteni në copa më të vogla dhe mund ta grijeni, përziejeni ose bluajeni. Bëni të njëjtën gjë me hudhrën.

Vendosni hudhrën e thërrmuar dhe rrikë në një kavanoz qelqi me kapak, dhe më pas hidhni birrë, për të mbushur tërë kavanozin. Mbyllni kavanozin dhe ruajeni në një vend të errët për 10 ditë.

PERDORIMI:

Pas 10 ditësh përzierja është gati për përdorim.
Konsumoni një lugë çaji dy ose tre herë në ditë për dy ditët e para.
Pastaj vazhdoni të konsumoni një lugë gjelle, gjithashtu tri herë në ditë.
I gjithë trajtimi zgjat një muaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *