Denoncimi tronditës: I moshuari nga cmon s*ksuaIisht vajzën me probIeme mendore (VlDEO)

Nuk ka më vend për justifikime, Shqipëria po degradon. Dita-ditës dëgjojmë aksidente, vrasje, përdhunime, vjedhje. Dhe nuk mbaron këtu, një denoncim tepër i rëndë i cili është bërë publik nëpër rrjete sociale, tregon më së miri se ku po shkon vendi ynë. Në videon e postuar shfaqet një i moshuar në qytetin e Durrësit i cili kryen veprime të turpshme ndaj një vajze me probleme mendore ku shihet qartë se po e prek pa dëshirën e saj. Po ashtu në mesazhin e publikuar nga gazetari Osman Stafa, qytetari thekson se ka bërë denoncim në polici, dhe këto të fundit nuk e kanë shoqëruar në komisariat të moshuarin.

Postimi i plotë:

E frikshme!!!! I moshuari ne Durres, kryen veprime te turpshme ndaj nje vajze me probleme mendore, ne mes te dites, ne mes te rruges. Edhe pasi u denoncua ne polici, keta te fundit nuk e shoqeruan ne komisariat perversin e moshuar, per te bere zbardhjen e ngjarjes, por e lane te lire. Bashkangjitur keni edhe shpjegimin e deshmitares qe njeh vajzen me probleme mendore dhe cfare ka bere ajo per te ndihmuar sadopak vajzen. Ku shoqatat, ku organizatat, ku shteti social, ku…ku…?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *