Gjith kohen e fshehu shtatëzanin, aktorja e famshme bëhet nënë për herë të dytë

Gjith kohen e fshehu shtatëzanin, aktorja e famshme bëhet nënë për herë të dytë

Amanda Seyfriedi dhe burri i saj Thomas Sadoki befasuan fansat kur ndanë lajmin se kishin mirëpritur një fëmijë të dytë së bashku – pasi nuk kishin zb uluar që aktorja ishte shtatzënë. Ylli i Mamma Mia, 34 vjeçe dhe burri 44-vjeçar Thomas Sadoki, i cili tashmë ka vajzën trivjeçare Nina, njoftoi të hënën në mbrëmje se ajo kishte lindur një djalë, por nuk kishte zbuluar se ishte shtatzënë.

Dhe tani, aktorja e Mean Girls, u ka treguar fansave fotografi nga sht atzënësia e saj, duke e publikuar foton të bërë para se ajo të sillte në jetë fëmijën e dytë.Amanda shihet bashkë me vajzën e saj Nina, duke mbajtur duart lart në barkun e fryrë të nënës së saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.