Gostivar: 65-vjeçari vr et gruan me së patë në dhomën e gjumit

Një ngjarje e rëndë e cilësuar si krim ën familje është shënuar në fshatin Banjishnicë të Gostivarit, Maqedoni e Veriut. B.I, 65 vjeç ka qëlluar me sopatë në dhomën e gjumit bashkëshorten e tij me inicialet Xh.I në orët e para të mëngjesit dhe më pas është arratisur. Krimi është kallëzuar nga i biri i çiftit.

“Në orën 06:43 shtetasi V.I. i lindur në vitin 1987 ka denoncuar se babai i tij B.I. i moshës 65 vjeçe me sëpatë në dhomën e gjumit ka mbytur gruan e tij XH.I. e lindur në vitin 1960 dhe më pas është arratisur.”- njofton Policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.