Hoxha-Molla Osmani godet Arbana Xharren e Berat Buzhalën

Hoxha-Molla Osmani godet Arbana Xharren e Berat Buzhalën

Pas nje publikimi ne facebook ku e kishin bërë para pak ditesh pas nje takimi në shtetet e bashkuara të Amerikës Berat Buzhala dhe Arbana Xharra me mbishkrimin “ E gjeta Arbanen. Teme e bisedes ishte Roli pozitiv i Erdoganit ne Ballkan, me theks te vecante ne Kosove

Arbana Xharra eshte e vetmja gjakovare qe se ka pase problem me nejt me katunar. Nejse tash Çabiqit po i thojne Gjakova e re.“ I menjehershem ishte reagim i hoxhës nga drenica Molla Osman Musliu ku kishte reaguar duke shperndarë fotografinë me tekstin “ Qeta dy, mu plak jo…, a kysmet me u çmend prej Erdoanit po…haha “ Postimin e plotë të hoxhës e keni ketu : https://www.facebook.com/838231792909201/posts/3285308258201530/?d=n

Leave a Reply

Your email address will not be published.