Kombinim Magjik: Largon peshen e tepert ne vetem 7 dite..!

Shumë njerëz kanë të njëjtin problem, domethënë peshën shtesë që u shfaq në barkun e tyre dhe duket vërtet e shëmtuar. Nëse grumbullohet shumë yndyrë, ka shumë mundësi që të krijohen disa probleme serioze shëndetësore.

Për fat të mirë, ekziston një recetë që shumë betohen se e kanë ndihmuar atë të humbasë peshën! Gjegjësisht, me këtë ilaç natyral, ju jo vetëm që do të digjni yndyrën e tepërt të akumuluar, por gjithashtu do të parandaloni zhvillimin e atyre sëmundjeve.

Përbërësi kryesor i nevojshëm për përgatitjen e tij është kumbulla. Shkruani menjëherë recetën tuaj dhe filloni të përgatiteni.

PERBERESIT E NEVOJSHM:

1 litër ujë
100 g kumbulla të thata pa farë

PROCEDURA:

Merrni një enë të mbyllur hermetikisht, pastaj vendosni kumbullat në të dhe hidhni ujë mbi to. Mbylleni enën dhe lëreni për shtatë ditë në të ftohtë, pra në frigorifer.

Varianti: Kulloni lëngun përmes garzave.

Varianti: Përziejini kumbullat me pak lëng, më pas shtoni të gjithë lëngun.

Përdorimi: pini një gotë ose 150 ml çdo ditë në stomak bosh, para mëngjesit.

Efektet vërehen në një kohë shumë të shkurtër.

Leave a Reply

Your email address will not be published.