Magjike ! Kjo përzierje largon kollën dhe sekrecionet në 3 ditë: Mjafton një lugë

Magjike ! Kjo përzierje largon kollën dhe sekrecionet në 3 ditë: Mjafton një lugë

Kollitja është ndoshta gjëja më e bezd. isshme, pas fryrjes së hundëve, kur jeni të ftohur.

Marrja e ila. çeve mund t’ju së murin më shumë dhe ju ulin sistemin tuaj imunitar. Për fat të mirë, ekziston një shurup i lashtë i bërë në shtëpi i cili do t’ju ndihmojë të largoni gëlbazën dhe të kuroni kollën tuaj. Sekreti qëndron tek karotat!

Për shkak të përmbajtjes së saj të lartë të antioksidantëve ato ndihmojnë diabetikët, si dhe vuajtjet e hipertensionit. Për të bërë shurupin e sipërpërmendur do të keni nevojë për gjysmë kilogram karota, ujë dhe 3-4 lugë mjaltë organike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *