Ndahet preij burrit krejt papritur pas 18 vitesh martesë/ Eneda Tarifa h abit me deklaratën: E kush ma mori mendjen mua…

Ndahet preij burrit krejt papritur pas 18 vitesh martesë/ Eneda Tarifa h abit me deklaratën: E kush ma mori mendjen mua…

Eneda Tarifa është një ndër këngëtaret më të komentuara të showbizzit shqiptar, jo vetëm për s uksesin e saj si këngëtare por edhe për jetën e saj private sidomos pas ndarjes së saj nga ish bashkëshorti

E ftuar pak ditë më parë në televizionin Ora News në emisionin “Th umbOn” ajo u pyet shumë nga dy moderatoret e njohura Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu për jetën e saj private. Tashmë është e njohur se këngëtarja i ka dhënë fund lidhjes me ish-bashkëshortin e saj me të cilin kanë edhe një vajzë, Aria.

Leave a Reply

Your email address will not be published.