Vjen në jetë vajza e Princ Lekës dhe e Elia Zaharia.U bë baba për herë të parë, i ka vënë emrin e gjyshes GeraIdinë

Princ Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë. Burime për Abcnews.al bëjnë me dije se Elia ka sjellë në jetë një vajzë pak më parë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”.

Royal Wedding Albania Prince Leka II & Elia Zaharia – YouTube

Sakaq, bëhet me dije se çifti e kanë pagëzuar të bijën me emrin Geraldina, nga nëna e Lekës.

Vogëlushja gëzon shëndet të plotë dhe mesa duket ky moment është më i rëndësishmi në jetën e çiftit.

Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *