Khabib e bën për 5 pare Makronin

Khabib e bën për 5 pare Makronin

Khabib Nurmagomedov:

Allahu i Plotefuqishem ia shemtofte fytyren kesaj krijese dhe pasuesve te tij, i cili, nen sloganin e lirise se shprehjes, i ofendon ndjenjat e nje miliard e gjysem muslimaneve. I Plotefuqishmi i poshterofte ne kete dynja dhe tjetren. Allahu eshte i Shpejte ne llogari e ke per ta pare. Ne jemi musliman dhe e duam Profetin tone me shume se nenat tona, baballaret tane, femijet, grate dhe gjithe te afermit tjere te zemres. Me besoni, keto provokime do t’u kthehen atyre, e fundi i lumtur do t’u takoje atyre qe i frikesohen Zotit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *