Befasi E Motit: Sikur Kroa’cia Edhe Ven;di Ynë Do Të MbuIohet Nga Bora Në Këtë Ditë..!

Tani që po futemi në javën e par të Tetorit dalëngadalë moti po vazhdon të ftohet dhe po fillojnë përgatitjet për stinën e dimrit. Prishtina Weather gjithsesi paralajmëron qytetarët se edhe këtë javë do të ketë temperatura mbi mesataren me mundësi për reshje lokale shiu. Per te pare temperaturat Live Hap 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive Njihuni me Skender Shkodra nga Gjilani një biznismen i suksesshëm i cili jeton në Zvicërr që ka filluar të merret me imobile dhe është bër multimilioner dhe ku vlera e makinave të tij arrinë shumën e mbi 3.5 milion franga Zvicrrane.

Leave a Reply

Your email address will not be published.