Krenari! Gazetarja KIodiana LaIa feston çmimin e parë nga Bashkimi Europian: Më e mirë në…

Gazetarja e njohur Klodiana Lala, me një përvojë të gjatë në median televizive dhe spektrin inves tigativ është nderuar sot me një çmim prestigjioz nga Bashkimi Europian.

Oficerja dëshmoi kundër Tahirit, Klodiana Lala: Kush është deputeti socialist që i nxori… – Balkanweb.com – News24

Gazetarja e News24 është vlerësuar me çmimin e parë për gazetarinë in ves tigative për vitin 2019-të.

Çmimi është firmosur nga Ambasadori i BE-së, Luigi Soreca, Drejtuesja e BIRN, Kristina Voko dhe kryetarja e jurisë, Albana Ka sapi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.