l pyetur: Nëse je në plazh me familje dhe në çadrën tjetër është Albini? Kështu përgjigjet Hoti

Nëse je në plazh me familje dhe në çadrën tjetër është Albini? Kështu përgjigjet Hoti

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka folur për raportin e tij me kryetarin e VV’së, Albin Kurtin, dhe Presidentin e vendit, Hashim Thaçin. I ftuar në emisionin Oxygen Show, Hoti u pyet se si do të r eagonte nëse do të shkonte në plazh me familje dhe pranë tij do të ishte edhe Kurti.

“Nuk më kish pengu. Nuk është që kemi miqësi”, u përgjigj Hoti. Njejtë ka thënë edhe për presidentin Thaçi. “Nuk është që më kish pengu, por nuk është që kemi ndonjë miqësi”, u shpreh Hoti. Ndërkaq i pyetur për kryetarin e LDK’së, Isa Mustafa, Hoti tha se me të është tjetër raport.

Leave a Reply

Your email address will not be published.