lsh burri i Nora Istrefit i drejtohet Dua Lipës: Mua më duan më shumë njerëzit

Ish burri i Nora Istrefit i drejtohet Dua Lipës: Mua më duan më shumë njerëzit

Ndërkohë, në një intervistë që ka dhënë së fundmi për emisionin “Rudina”, Roberti e ka konsideruar veten si një person më të dashur se sa Dua Lipa. Roberti tha se gjatë periudhës së ka rantinës ka vënë re që kur futej live kishte më shumë fansa që e ndiqnin sesa Dua Lipën, që është një artiste me famë botërore.

Ishte futur e Dua Lipa live gjatë karantinës dhe kishte vetëm 6 mijë njerëz duke e parë që ajo ka miliona ndjekës. Ajo është këngëtare shumë e mirë por ndoshta nuk është funny. Tek unë rrinin 2 orë dhe kisha 17 mijë e 600 njerëz. Tregoja barsoletat, këndoja, kisha dhe barsoleta me spec siç i thoni ju dhe aty lindi idea për emisionin +16.”, tha Roberti

Leave a Reply

Your email address will not be published.