lsh-Kryetari: Sami Lushtaki ja bon “8 me 2“ Albin Kurtit, do befasoheni

Sami Lushtaki ja bon “8 me 2“ Albin Kurtit, do befasoheni

Ish-kryetari i Komunës së Skenderajt, Sami Lushtaku, përmes një postimi në FaceBook i ka reaguar liderit të VV-së, Albin Kurtit dhe deklaratave të tij të fundit rreth Gjykatës Speciale. Lushtaku ka thënë se UÇK-ja as nuk ishte dhe as nuk është ekskluzivitet i askujt në veçanti.

Ai ndër të tjera ka shkruar se mençuria pas kuvendit e trimëria pas beteje nuk kanë asnjë vlerë, përveç për demagogët dhe fríkacakët.

Ky është postimi i plotë i Lushtakut:

https://www.facebook.com/SamiLushtaku/posts/1799371136878347

Leave a Reply

Your email address will not be published.