MiIaim Zeka: “Njerëzit që e votojnë AIbin Kurtin janë baIosha”..(VIDEO)

MiIaim Zeka: “Njerëzit që e votojnë AIbin Kurtin janë baIosha”..(VIDEO)
Analisti i njohur politik, Milaim Zeka permes nje interviste ne ne nje nga emisionet kosovare ka kritikuar njerezit qe e votojn Levizjen Vetvendosje dhe kryetarin e tyre, Albin Kurti..

“Kosova s’ka me ec perpara kurr. A e di pse, se ende ka baIosha qe e votojn Albin Kurtin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *