Mike Tysonit duke falur namaz, Video e cila është bërë virale…!

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së fundi po përgatitet për t’u rikthyer në ring në moshën 54-vjeçare është bërë viral në rrjetet sociale. Ai është parë duke falur namaz së bashku me dy shokë të tij. Kjo tregon se Tyson është praktikues i fesë islame.
Kjo video është parë mbi 1 milionë herë dhe po komentohet me të madhe në rrjetet sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.