Momente nga shpër,thimi i madh që ndodhi mbrëmë në Turqi (VIDEO)

Ngjarja ka ndodhur në Iskenderun ndërsa përpara shprthimit ka pasur edhe shkëmbim zjarri me policinë dhe personave të përfshirë.

Tashmë në media po qarkullon edhe fotoja e personit që dyshohet të ketë hedhur veten në erë. Forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes ndërsa ende nuk ka një informacion të qartë nga autoritetet në lidhje me shpërthimin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.