Mos e beso po deshe / Lëngu që ju ndihmon të humbisni gjysmë kilogrami në ditë! Nuk do ta rimerrni sërish peshën që humbët!

Mos e beso po deshe / Lëngu që ju ndihmon të humbisni gjysmë kilogrami në ditë! Nuk do ta rimerrni sërish peshën që humbët!

Farat e lirit janë plot me vi tamina, minerale dhe veti që përmirësojnë shëndetin tonë. Ndër të tjera, ne mund t’i përdorim ato për të pastruar stomakun nga to ksinat dhe mbe tjet.

Konsumimi i tyre redukton nivelet e sheqerit në gjak dhe jep ndjesinë e ngopjes. Si rezultat, ju humbisni peshë!

Nëse doni të përfitoni nga të gjitha këto dobi të farave të lirit, duhet thjesht të konsumoni këtë pije 100% natyrale, e cila nuk shkakton efekte anësore dhe përgatitet lehtësisht.

Gjëja e parë që duhet të bëni është të zieni ujin derisa të arrijë pikën e vlimit.
Pastaj vendosni farat e lirit në një termus dhe shtoni ujin e nxehtë. Ky proces duhet të bëhet gjatë natës dhe e lini deri ditën tjetër.
Pas kësaj pini 1 gotë nga kjo pije para ngrënies së vakteve.
Nëse është e mundur të pini një filxhan shtesë gjatë ditës do të ishte akoma dhe më mirë. Kjo rutinë duhet të ndiqet për 10 ditë dhe pas 10 ditëve bëni një pushim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *