Nëna e rriti e vetme pa baba, këngëtarja AriIena i dedikon fjaIë zemre nënës: Zoti të bekoftë se më rrite!

Nëna e rriti e vetme pa baba, këngëtarja AriIena i dedikon fjaIë zemre nënës: Zoti të bekoftë se më rrite!
Dita e sotme është mjaft speciale për Arilena ArëN. Nëna e këngëtares së njohur feston ditëlindjen dhe Arilena ka zbuluar mesazhin e ndjerë që i ka dërguar sapo akrepat kanë shënuar 00:00.

Arilena Ara: Shaj lyrics in English – Albania Eurovision 2020

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Zoti të bekoftë me lumturi të pashtershme! Uroj që portreti dhe sytë e tu të jenë gjithmonë të qeshur dhe unë të jem aty t’i përqafoj përjetësisht…Të puth duart e tua të shenjta që më kanë përkëdhelur jetën. Gëzuar shpirt, sot festojmë për bekimin më të madh në tokë, NËNËN. Të dua”, shkruan këngëtarja në mesazhin e saj.

Kujtojmë babai i këngëtares së njohur shqiptare për fat të keq është ndarë nga jeta disa vite më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.