Nuk do e besoni se sa vjet ka mbushur Soni MaIaj..? Nuk di të pIaket…!

S’do e besoni dot se sa vjeçe ka mbushur Soni Malaj, Nuk di të plaket…

Soni Malaj ditën e sotme feston datëlindjen e 40-të dhe që në orët e para të ditës së sotme ka marrë urime të shumta.Ndërsa, mbrëmja ishte rezervuar për të festuar me miqtë, pasi ata i bënë këngëtares befasinë më të bukur. Përmes një postimi në Instagram, Soni tha se nuk e kishte menduar që mund të festonte në kohë pandemie, por shoqëria e befasuan.“Jemi ne kohe pandemie dhe nuk e kisha menduar qe mund te festoja datëlindjen, por falenderoj miqte e mi, qe me organizuan diçka te vogël, por me shume dashuri”, ka shkruar ajo.Të ftuar në këtë ndejë ishin edhe disa prej kolegëve të saj të estradës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.