Prishtinë: Taksisti pIagos me ar,më zja,rri dy shtetas të huaj pasi ua grabiti celularet..!

Prishtinë, taksisti plagos me armë zjarri dy shtetas të huaj pasi ua grabiti telefonat

Një rast i rëndë u ka ndodhur dy shtetasve të huaj në kryeqytetin e Kosovës.Sipas Policisë është raportuar se një taksist përveç që ua ka grabitur telefonat shtetasve të huaj edhe i ka plagosur ata me armë zjarri.Viktimat janë dërguar për trajtim mjekësor në QKUK dhe janë jashtë rrezikut për jetë.Rasti, i cili po trajtohet si vjedhje grabitqare, ka ndodhur dje rreth orës 13:30 në Prishtinë.Policia është duke e hetuar këtë rast.

Leave a Reply

Your email address will not be published.