Provokon Arjan Çani: I Gjithë Ballkani Ka Qenë Helen Qe i Bie Edhe Shqiperia eshte Greqi..! Të Tjerat Janë Përralla

Arjan Çani çudit: I gjithë Ballkani ka qenë helen edhe Shqipëria i bie ka qenë Greqi, të tjerat janë përralla
Në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, i ftuar ishte kreu i Kadastrës Artan Lame, ndërsa në një lidhje Skype ishte ish-drejtori i regjistrimeve të pronave në Himarë, Priamo Bollano.

Gjatë debatit në studio, moderatori Arian Çani u shpreh se i gjithë Ballkani ka qenë helen. “Ballkani ka qenë i gjithi helen, të tjerat janë përralla”, tha Çani.
Kjo de klaratë e tij nuk është pritur aspak mirë nga shqiptarët dhe është parë si pr ov okim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.