Slë gjë pa thënë gazetari për Elvis Naçin: Me lekët e shqiptarëve ka blerë hotel, vilë dhe makinë luksoze

Slë gjë pa thënë gazetari për Elvis Naçin: Me lekët e shqiptarëve ka blerë hotel, vilë dhe makinë luksoze

Bamirësi Elvis Naçi është një nga njerëzit më të dashur në Shqipëri. Por gazetari Elio Laze ka lëshuar a kuza të forta drejt tij.

Në një postim në rrjetet sociale, Laze ka shkuar se Naçi ka përfituar nga shqiptarët. Madje ai shkruan se Naçi ka blerë edhe një vilë dhe një hotel.

Gjithashtu ka shkruar se ka blerë edhe një makinë luksoze.

Postimi i plotë:

Bamiresi shton lukset
U be nje vit nga termeti i 21 shtatorit. Per shumekend ishte fatkeqesi. Por per ty jo. Ne ritme te frikshme llogaria bankare e fondacionit u fry. Vetem ne Zvicer ke te depozituara 5 milione franga. Rreth 7 miliarde lek. Pastaj me ate sebep ike nga shtepia ne Ali Dem dhe jeton ne vilen luksoze afer Freskut. Bleve dhe nje hotel ne Radhime. Tani ke blere edhe kete automjet luksoz. Po kete si do e justifikosh? Te duhet ky super Mercedes per te shperndare ndihmat?
Me qetesi, te kam thene qe une nuk e le kete histori. Dite pas dite kemi te tjera publikime.
Falenderojeni bamiresin!

Leave a Reply

Your email address will not be published.