SubhanAllah Zoti na ruajt..! PërpIasi për vd;ekje të birin me traktor, si ndodhi ngjarja që i shokoi të gjithë

Ditën e sotme rreth orës 17:00, në Sheqeras të Maliqit, u shënua një ngjarje e rëndë, aksident me pasojë vdekjen e një 5-vjeçari. Erion Brahimllari ishte në drejtim të mjetit tip traktor kur shtypi për vdekje të miturin, i cili rezulton se është i biri. I vogli me inicialet A.B u dërgua me shenja jete në spitalin e Korçës, po ai kishe marrë plagë të rënda në trup dhe për pasojë nuk mundi t’i mbijetojë. Ngjarja ndodhi në afërsi të banesës së familjes Brahimllari, teksa Erioni kishte dalë për të të punuar tokë, por nuk e kishte parë të birin që u nis me biçikletë drejt tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published.