(Video) Rreshjet e rrembyeshme nuk po pushojn në Greqi dhe uji po merr para çdo gjë, gruaja ngjitet në shtyIIë që të shpëtojë dhe lutet

Ishulli i Kretës është përfshirë nga moti i keq. Rreshjet e dendura të shiut nuk kanë të ndalur prej ditësh.

Lamtumirë ditëve me diell! Përgatituni për këtë javë, pritet mot i keq – Aktualitet

Në Herakloi uji po merr para çdo gjë. Një grua, e cila po udhëtonte me makinë është dashur të ngjitet në shtyllë për të shpëtuar.

Gruaja ishte në makinën e saj në zonën e Karteros në kohën kur ”qielli u hap”. Uji po merr para çdo gjë raportohet nga mediat greke. Situata nuk është e mirë raportohet.

Si bëhet e ditur gruaja është në gjendje të mirë dhe ka mundur të shpëtojë. Më poshtë po sjellim edhe videon.

Leave a Reply

Your email address will not be published.