Si Drita E Bukur lshte/ Vajza 16 Vjecare I Jep Fund Jetës: Do Qani Me Lot Kur Të Mësoni Arsyen

Si Drita E Bukur lshte/ Vajza 16 Vjecare I Jep Fund Jetës: Do Qani Me Lot Kur Të Mësoni Arsyen

Një vajzë e re i ka dhënë fund jetës një ditë para se të mbushte 16 vjeç. Georgia Myers, e cila jetonte me nënën e saj dhe pesë vëllezërit e motrat në zonën Middleton të Leeds, u gjet e pa jetë një ditë para ditëlindjes së saj.Si bëhet e ditur ajo ka qenë vetëm 14 vjeçe kur ish-i dashuri i motrës së saj kishte nis ur të a buzonte me të. Michael Jenkin, ish-i dashuri i mootrës së saj është edhe arsyeja pse ajo i ka dhënë fund jetës.

Ajo i kishte treguar familjes së saj se çfarë kishte ndodhur, por si është zbuluar se ata e kishin vazhduar lidhjen. E reja i ka dhënë fund jetës sepse kishte zbuluar se Jenkins kishte një grua tjetër dhe se ajo ishte shtatzënë.

Nëna e saj kërjon drejt ësi për të bijën dhe thotë se Jenkin e ka takuar vajzën e saj qëkur ajo ishte 9 vjeçe. Ajo ka thënë:

Ne kishim besim tek ai dhe nuk e besoja se ai do e trishtonte aq shumë vajzën time sa t’i merrte jetën.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *