Pastrimi i plotë i zorrës së trashë në 24 orë: Largoni toksinat dhe dhjamin e tepërt pa dhimbje

Pastrimi i plotë i zorrës së trashë në 24 orë: Largoni toksinat dhe dhjamin e tepërt pa dhimbje

Ky ilaç natyral përgatitet vetëm nga disa përbërës dhe do t’ju befasojë me efektivitetin e tij.

Do të pastrojë zorrët tuaja, do t’i shërojë ato, por në të njëjtën kohë do të forcojë zemrën tuaj dhe do t’ju ndihmojë të humbni peshë.

PERBERESIT E NEVOJSHM:

1 mollë
250 ml ujë
1 lugë gjelle mjaltë

1 lugë gjelle farë liri
1 lugë gjelle fara chia

PROCEDURA:

Lani mollën, hiqni farat, pastaj prerë atë në kube. Vendoseni në një blender së bashku me ujin dhe përzieni derisa të merrni një përzierje homogjene.

Shtoni përzierje chia, mjaltë dhe farë liri, si dhe fara molle. Farat e mollës shtohen vetëm nëse është organike, pra nuk është e spërkatur.

E njëjta gjë vlen edhe për predhën. Përndryshe, qëroni mollën dhe hiqni farat, pasi ato përqendrojnë të gjitha toksinat nga pesticidet.
Për rezultate maksimale, pini këtë pije çdo ditë për një periudhë prej tre javësh, megjithëse do të vini re rezultate të shkëlqyera në vetëm 24 orë.

Për rezultate maksimale, pini këtë pije çdo ditë për një periudhë prej tre javësh, megjithëse do të vini re rezultate të shkëlqyera në vetëm 24 orë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *