E Besoni ose jo ! Aktori Blerim Destani shpenzon afro 160 mijë euro për një veshje

E Besoni ose jo ! Aktori Blerim Destani shpenzon afro 160 mijë euro për një veshje

Blerim Destani i kushton shumë rëndësi paraqitjes së tij.Blerim Destani njihet për rolet e tij në filma ndërkombëtarë, por krahas kësaj emri i aktorit njihet për jetën luksoze që bën, shkruan lajmi.net.Aktori i njohur me prejardhje shqiptare, njihet edhe luksin që bën i veshur gjithmonë nga markat më të shtrenjta.

Së fundi, në faqen “What they wearin” në Instagram, u publikua një fotografi, ku Blerimit i shihet një orë në dorë e cila sipas tyre kushton 155.000€.Ndërsa rrobat që kishte veshur aktori kishin një çmim pak më modest.Shty peni re klamen me poshte dhe zbuloni veshjen /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *