Zemra E Vogel / Në Koma Për 5 Ditë,Ja Cka Beri Vogëlushi Sapo Hapi Sytë..

Zemra E Vogel / Në Koma Për 5 Ditë,Ja Cka Beri Vogëlushi Sapo Hapi Sytë..

Michael Labuschagne ishte vetëm 14-javësh kur zemra i ndali së punuari më 15 mars dhe më pas vogëlushi u fut në gjendje kome për 5 ditë.Ndërsa Michael filloi të zgjohej nga koma, ai ka njohur të atin dhe i dha një buzëqeshje të madhe.

Në një video të postuar nga e ëma, ajo shprehej:“Gjëja e parë që ai bëri kur hapi ato sytë e bukur kaf që ka, ishte t’i buzëqeshte të atit.”

Për fat të mirë, Michael, u rikuperua dhe tani është 10 muajsh, por jeta e tij vazhdon të jetë në rrezik pasi ai ka një tumor shumë të rrallë në zemër.Edhe pse tumori që ai ka është beninj, vendi ku ndodhet mund të pengojë qarkullimin e gjakut dhe për kete arsye duhet patjetër ndërhyrje kirurgjikale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *