EIvis Naçi: Sot Dua Të Jap Një Iajm Të Madh Që Do Ta Gëzojë Çdo Shqiptar…

Elvis Naçi: Sot Dua Të Jap Një Lajm Të Madh Që Do Ta Gëzojë Çdo Shqiptar…
Humanisti i madh Elvis Naçi ka dhënë një lajm të madh për Renaldin i cili ishte në gjendje të rëndë.Ai ka njoftuar përmes faqes së tij një facebook rreth Renaldit.Ky është postimi i tij i plotë: Sot dua te jap nje lajm te madh qe do te gezoje cdo shqiptar.Renaldi ishte ne minutat e fundit, e nisem me urgjence dhe per nje kohe te gjate iu desh t’i nenshtrohet nje terapie intensive deri ne intubim.

Sot kemi shpresa qe Renaldi eshte me mire dhe ka dale nga gjendja e veshtire qe po luftonte me jeten. Renaldi eshte nje luftetar i vertete.Shuma per te shpetuar Renaldin ishte 105 mij euro, por ia vlejti sepse sot shpresa qe Renaldi te jetoje dhe te kthehet tek motrat e tij eshte e madhe.

Sot jam i perlotur nga ky lajm. Nje jete e shpetuar, ju dua te gjitheve se pa ju asgje nuk eshte e mundur. Bashke ia dalim! Faleminderit Zot!Faleminderit shqiptare! Faleminderit Renald qe luftove per te qene serish mes nesh…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *