Estrada / Kengetarja Shqipëtare Kaq Shumë Ka Ndryshuar Besoj Se Nuk Po E Njihni !

Estrada / Kengetarja Shqipëtare Kaq Shumë Ka Ndryshuar Besoj Se Nuk Po E Njihni !

Ronela ka bërë një ndryshim dr astik në dukje.Ronela Hajati është një emër shumë i pëlqyer i skenës muzikore shqiptare, e cila njihet për stilin e veçantë të të kënduarit, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale, me anë të të cilave prezanton dukjen e re.Ajo kësaj radhe vendosi të bëhej bjonde dhe ky ndyshim po i shkonte shumë asaj, andaj mori vetëm komplimente nga ndjekësit.
Ronela njihet si e guximshme sa i përket eksperimentimit në dukje, sidomos për paraqitjet në videoklipe.

Kujtojmë se artistja ka kohë që nuk ka qenë aktive me këngë të reja, pas “Gë njeshtar dhe Pare”, pritet të rikthehet me projekte të reja.

Leave a Reply

Your email address will not be published.