Estrada / Ky Është Këngëtari Shqiptar I Cili E Ndërroi Fenë Veç Pse I Tha Gruaja!

Estrada / Ky Është Këngëtari Shqiptar I Cili E Ndërroi Fenë Veç Pse I Tha Gruaja!

Një nga dasmat më të komentuara shqiptare ishte ajo e dy personazheve të njohur të showbiz-it, Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt.

Dasmë kjo që kishte ndodhur disa vite me parë, shkruan Albanienshow
Xhensila disa ditë para dasmës kishte deklaruar që burri i saj tashmë Besart Kallaku i njohur si Besi kishte ndërruar religjionin vetëm për t`ia bërë qefin asaj.Happeni happsiren e më p00shtme ndiqinii pamjeet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *