Futbollistët e Llapit falin namazin para ndeshjes me Gjilanin

Futbollistët e Llapit falin namazin para ndeshjes me Gjilanin

Dje është zhvilluar një nga ndeshjet më interesante të Superligës së Kosovës në futboll, në mes të Gjilanit dhe Llapit.

Ndeshja ka përfunduar me rezultat 2 me 2.

Para takimit futbollistët llapjan e kanë falur namazin në fushë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.