LIVE Teleshikuesja habit Aldon: Te kam pare mbreme ne enderr, po te thoja na merr ndonje qe..

LIVE Teleshikuesja habit Aldon: Te kam pare mbreme ne enderr, po te thoja na merr ndonje qe..

Një qytetare me emrin Valbona ka telefonuar në emisionin “Aldo Morning Show” nga ku përmes telefonit ka rrëfyer se ka parë në ëndër drejtuesin e emisionit.

Ajo po ashtu kërkoi që të merrnin një interpretues ëndrash.
“Të kam parë në ëndër dhe thoja na merr ndonjë që përkthen ëndrat në Tv Klan”, tha Valbona. Per me shum ndiqni videon posht

Leave a Reply

Your email address will not be published.