Me keqardhje: Artisti jonë i dashur eshte Diagnostifikuar me ‘Tu mor’! Mesojeni se cili eshte

Me keqardhje: Artisti jonë i dashur eshte Diagnostifikuar me ‘Tu mor’! Mesojeni se cili eshte

Mbrëmjen e djeshme startoi emisioni “E ardhmja është vajzë” dhe për të hapur siparin ishte e ftuar këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Mihrije Braha.

Ajo ka rrëfyer si kurrë më parë gjithë vështirësitë që ka kaluar në jetë, duke nisur nga lu;f;ta në Kosovë e deri tek be.teja e bashkëshortit të saj, Naimit,qe tanime eshte diagnostifikuar me tum;orin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.