Moderatori i njohur Ardit Gjebrea humb njeriun e shtrenjtë, ai jep lajmin e hidhur!

Moderatori Ardit Gjebrea diten e sotme ka humbur xhaxhain e tij. Lajmin e ka bërë me dije vetë ai me anë të një statusi në rrjetet sociale. Ai thotë se një ëngjëll tjetër i shtohet familjes Gjebrea.

Teksa i dedikon disa fjalë të ndjera, Arditi tregon se xhaxhi i tij ka qenë mjek.

“Një engjëll tjetër i shtohet familjes Gjebrea, xhaxhai im…

Shembulli i mirësisë, dashuria e bashkëshortes dhe dy vajzave, kujdesi i të gjithëve, mjeku që nuk u lodh për askënd.
Në paqe shpirti yt! #shpetimgjebrea”, shkruan Arditi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *