Përmirësoni Te Shikuarit Dhe Ju Bene te Ndiheni 15 Vite Më Të Rinj Me Këtë Recetë Fantastike Të Bërë Në Shtëpi

Përmirësoni shikimin dhe ndihuni 15 vite më të rinj me këtë recetë fantastike të bërë në shtëpi

Ky ilaç është shumë i thjeshtë dhe i lehtë për t’u bërë. Do t’ju ndihmojë të përmirësoni shikimin tuaj dhe gjithashtu mund t’ju ndihmojnë në rastin e miopisë.

Gjëja më e mirë për këtë ilaç: Eshtë e lirë, e sigurt dhe natyrale.

Përbërësit:
3thelpi hudhra
200 gram vaj liri,
10 lugë gjelle mjaltë,
4 limona.
Përgatitja dhe përdorimi:

Grini imët në një blender hudhrat. Në një kavanoz qelqi vendosni limonat e prerë në feta të holla. Shtoni mjaltin, vajin e lirit dhe hudhrat. I trazoni mirë me një lugë druri dhe më pas e fusni në frigorifer.

Siç e thamë kjo përzierje do të përmirësojë shikimin tuaj, por ju nuk duhet ta aplikoni atë në sytë tuaj.
Duhet ta konsumoni këtë përzierje. 1 lugë gjelle nga kjo përzieje para çdo vakti, 3 herë në ditë. Ju do të habiteni nga rezultatet!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *