Pyetje Po të ziheshin, cilen do mbroje nënën apo gruan? Moderatori shqiptar e thotë troc..

Pyetje Po të ziheshin, cilen do mbroje nënën apo gruan? Moderatori shqiptar e thotë troc..

Në studion e emisionit “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte i ftuar moderatori Arbër Çepani.

Çepani u shpreh se në një raport në çift, duhet të krijosh një formë balance në marrëdhënien mes bashkëshortes dhe nënës. Por shtoi se nëna është e pa zëvendësueshme e është gjithnjë aty për ty.

“Është një lloj lidhje ajo që ke me nënën që nuk e zhbën me asnjë lloj gjëje, varet edhe nga roli që ka nëna. Djali duhet të mundohet të mbajë një lloj balance, por vendin e nënës nuk e zëvendëson në asnjë lloj situate. Nëse me një grua dashurohesh dhe pas 3 vitesh mund të gjesh një grua tjetër, dashuria për nënën është gjithmonë aty”, u shpreh Arbri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *