SubhanAllah..!? Krijesa E Çudit*Shme DeI Nga Barku I DeIes, Banorët Nuk U Bësojnë Syve (VlDEO)

SubhanAllah..!? Krijesa E Çudit*Shme DeI Nga Barku I DeIes, Banorët Nuk U Bësojnë Syve (VlDEO)

Banoret e qutetzez Alasehir te Turqise nuk i kan besuar syve kur kane pare linjden e nje krijese te cuditshme nga barku i nje deleje.
Mediat lokale raportojne se krijesa u lind nga nje dele dhe nuk i ngjan fare qingjit edhe pse dy binjaket tjere duken krejt normal.

Delja ime lindi 3 qingja por njera prej tyre eshte shume e cuditshme, koka i duket me shume si koke njeriu se sa si koke qingji dhe kishte shume veshtirsi te ushqehej shprehet fermeri per mediat turke.

Qingji i cuditshem jetoi vetem dy dite me pas ngordhi pas ishte e pamundur te ushqehej me qumesht nga nena e tij.

Per me shume njek videon ne vazhdim:

Leave a Reply

Your email address will not be published.