Lutet Rovena Stefa, Shtang Te Gjithe Opinionin: Do Zoti Ja Mbyllin Emisionin Arian Canit

Lutet Rovena Stefa, Shtang Te Gjithe Opinionin: Do Zoti Ja Mbyllin Emisionin Arian Canit

Ai u shpreh se Ballkani ka qenë i gjithi helen.Mjaftoi kaq, që këngëtarja Rovena Stefa të reagojë publikisht duke theksuar se nuk ishte dakord me të.

Madje duke kërkuar edhe bo jkotimin e emisionit ‘Zonë e Lirë’.

E ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV Ora, Rovena Stefa, arsyetoi për moderatoren Ester Bylyku, fjalët e saj të a shpra, për të cilat tha se nuk ishte p enduar dhe së asgjë nuk është thënë në gj aknxehtësi e sipër.

Ester Bylyku: Sa herë kërkoj për ty në G oogle, më del edhe emri i Arian Çanit. A mund ta di çfarë ke me të?

Leave a Reply

Your email address will not be published.