lzolimi E Ndau Nga E Shoqja, I Tri.shtuar Sabri Fejzullahu I Dedikon Fjalët E Ndjera

Izolimi E Ndau Nga E Shoqja, I Tri.shtuar Sabri Fejzullahu I Dedikon Fjalët E Ndjera

Pasditen e sotme këngëtari shumë i dashur për publikun, Sabri Fejzullahu, ishte i ftuar në një lidhje direkte për emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon. Fatkeqësisht këto ditë karantinimi ai po i kalon larg bashkëshortes së tij, Nerës.Ai ka treguar se Nera ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe nuk ka mundur të kthehet për shkak të koronavirusit. “Kjo më ka mërzitur jashtë mase shumë dhe mezi pres të bashkohem me të shtrenjtën time”, u shpreh mes të tjerash Sabriu.Po ashtu ai i dha publikisht bashkëshortes se ajo është vetëm për të e do jetë me të gjithë jetën. Përsa i përket Arianës e Ermalit, këngëtari zbuloi se dyshja kanë nisur rregullisht vrapin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.